Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Barbara Szczepańska-Koszman

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 284
Odsłon w zeszłym miesiącu 1265
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś czasu wyczuwasz alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Barbara Szczepańska-Koszman jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi dolegliwościami, które lekarz Barbara Szczepańska-Koszman diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Barbara Szczepańska-Koszman umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gliwice (woj. slaskie), Barbara Szczepańska-Koszman przyjmuje w placówce Zakład Lecznictwa RADAN-MED Sp. z o.o., przy ul. Basztowa 3. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Całkowicie zgadzam się z Panią Sienicką. Wielka szkoda, że tak trudno zapisać się do dr Koszman. Cerberki w rajestracji bardzo tego pilnują.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta i jego rodziny,spokojna rozmowa,otwarte i jasne przekazywanie informacji. To wielkie szczęście trafić na TAKIEGO LEKARZA.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gliwice - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gliwice?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza