Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Barbara Ostojska

Specjalizacje:

Internista, Diabetolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 313
Odsłon w zeszłym miesiącu 1381
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 8

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dają we znaki niepokojące objawy w Twoim organizmie? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Barbara Ostojska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Barbara Ostojska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Barbara Ostojska umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Barbara Ostojska przyjmuje w gabinecie Ostomed, przy ul. Guderskiego 2/7. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Diabetolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Tomasz Zdrojewski internista, Jolanta Zarzycka stomatolog, Hanna Tosińska-Okrój chirurg plastyczny, Anna Lewosińska stomatolog, Joanna Kostecka internista, Agnieszka Kozakiewicz internista, Agnieszka Wilkaniec-Herman psycholog, Magdalena Wieczorek-Rutkowska onkolog, Grzegorz Kuchta internista, Marcin Skarbek psychiatra, Emilia Sirko okulista, Jan Rogowski kardiolog, Maria Żywicka pulmonolog, Waldemar Przybyła homeopata, Iwona Chruścicka onkolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza