Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Barbara Gryglewska

Specjalizacje:

Internista, Geriatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 305
Odsłon w zeszłym miesiącu 1398
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś momentu wyczuwasz martwiące bodźce w Twoim organizmie? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Barbara Gryglewska jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania jak również skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi dolegliwościami, które lekarz Barbara Gryglewska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Barbara Gryglewska zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Barbara Gryglewska przyjmuje w gabinecie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie, adres: ul. Śniadeckich 10. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Geriatra)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarze

Anna Springwald ginekolog, Kinga Jach diagnosta, Kazimiera Doleżal chirurg, Paweł Musiał internista, Paweł Koterwa anestezjolog, Diana Hodorowicz-Zaniewska chirurg, Antoni Cienciała chirurg, Alina Górniak-Bednarz okulista, Paweł Franczyk anestezjolog, Karolina Korczyńska lekarz medycyny estetycznej, Paweł Pilch urolog, Magdalena Homaj-Siudak stomatolog, Magdalena Pirowska dermatolog, Grzegorz Jarosławski ortopeda, Emilia Owczarek psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza