Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Artur Kozaczek

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 306
Odsłon w zeszłym miesiącu 1397
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 8

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu dają we znaki niepokojące symptomy w Twoim organizmie? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Artur Kozaczek jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi problemami, które lekarz Artur Kozaczek diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Artur Kozaczek umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ełk (woj. warminsko-mazurskie), Artur Kozaczek przyjmuje w placówce Indywidualna Praktyka Lekarska Artur Kozacze, adres: ul. Wojska Polskiego 62 A/37. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Indywidualna Praktyka Lekarska Artur Kozacze


ul. Wojska Polskiego 62 A/37, Ełk

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięEłk - znani lekarze

Adam Strus diabetolog, Michał Wawreszuk kardiolog, Barbara Mieczkowska stomatolog, Wioletta Rozmysłowicz-Szermińska internista, Ireneusz Chajewski neurolog, Uwelinali Hirsztritt pediatra, Robert Dejryng internista, Leszek Wocial pediatra, Beata Chołopiak pediatra, Rajmund Rusiecki internista, Margarita Rubczewska dermatolog, Krystyna Klejno-Przekop stomatolog, Bożenna Czeladko-Gromow stomatolog, Małgorzata Krata-Górska kardiolog, Mikołaj Cywoniuk internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ełk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza