Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

dr n. med. Anna Piętka-Rzycka

Specjalizacje:

Internista, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 402
Odsłon w zeszłym miesiącu 1776
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 16

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu wyczuwasz martwiące sygnały w Twoim ciele? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Dr n. med. Anna Piętka-Rzycka jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi chorobami, które dr n. med. Anna Piętka-Rzycka diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Anna Piętka-Rzycka zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Bytom (woj. slaskie), Anna Piętka-Rzycka przyjmuje w placówce NZOZ Śląski Ośrodek Onkologii - "SANIVITAS", adres: ul. Plac Akademicki 15/6. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (endokrynolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobry lekarz. Bardzo dokładne badania, bardzo dokładna analiza wyników badań, jasny przekaz do pacjenta bez medycznych udziwnień, czuje się troskę co stwarza zaufanie a oprócz tego sympatyczne, miła i kontaktowa osoba, która mówi do pacjenta a nie pisze i pisze. Polecam i pozdrawiam Panią Doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Fantastyczny lekarz. Pierwszy, który z zaangażowaniem zabrał się za leczenie mojej tarczycy. Zleca dokładne badania, porównuje skrupulatnie wyniki z poprzednich miesięcy, dokładnie i cierpliwie tłumaczy wszystko. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bytom - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Bytom?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza