Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Anna Naruszewicz

Specjalizacje:

Psycholog, Psychoterapeuta


O lekarzu

Kontakt telefoniczny pod numerem: ‭513 633 147‬

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Magisterium z psychologii ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, realizując w czasie studiów specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz seksuologia kliniczna. Są to moje naukowe i zawodowe zainteresowania, które rozwijam podczas konferencji naukowych, seminariów i warsztatów.

Pracuję także w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Poznaniu, gdzie zajmuję się psychologicznym wsparciem i krótkoterminową psychoterapią oraz prowadzę grupy wsparcia dla mieszkańców ośrodka.

Oprócz psychoterapii interesuje mnie psychoedukacja w zakresie kształtowania umiejętności społecznych, zapobiegania i rozpoznawania przemocy oraz profilaktyki uzależnień. Działam w tym kierunku, publikując artykuły psychologiczne w magazynie "Remedium. Profilaktyka i promocja zdrowia psychicznego" oraz prowadząc warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodziców. 

Do gabinetu zapraszam osoby, które doświadczają trudności w relacjach z innymi ludźmi, cierpią z powodu przygnębienia i demotywacji do działania, mają stany lękowe. Jeśli zauważyłeś_aś, że w Twoim życiu pewne problemy powtarzają się i nawracają, to także dobry pomysł, aby udać się na konsultację i wraz z psychoterapeutą zastanowić się, co można zrobić, aby wprowadzić zmiany. 

W gabinecie prowadzę głównie psychoterapię indywidualną oraz poradnictwo psychologiczne. Poradnictwo polega na odbyciu kilku-kilkanastu spotkań, podczas których przyglądamy się problemowi z różnych stron, pomagam wówczas odnaleźć możliwe rozwiązania bieżących trudności. Psychoterapia to proces dłuższy (jego czas trwania ustalany jest indywidualnie), który pozwala odkryć przyczyny trudności i popracować nad nimi "u źródła", tak, aby zmiana była trwała i zaszła w różnych sferach życia pacjenta/pacjentki. Abym mogła zaproponować konkretny plan naszej wspólnej pracy, potrzebne jest kilka wstępnych konsultacji, na których poznaję historię pacjenta/pacjentki, z czym się zmaga i co chciałby/chciałaby zmienić.

Podejście psychodynamiczne, w którym pracuję, zakłada, że wprowadzenie zmian i proces zdrowienia opiera się w dużej mierze na relacji psychoterapeuta-pacjent.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza