Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Anna Malinowska

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 366
Odsłon w zeszłym miesiącu 1596

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu doskwierają Ci alarmujące objawy w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Anna Malinowska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Anna Malinowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Anna Malinowska umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ełk (woj. warminsko-mazurskie), Anna Malinowska przyjmuje w placówce HIPOKRATES, przy ul. Giżycka 4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięEłk - znani lekarze

Ilona Węgłowska internista, Michał Wawreszuk kardiolog, Halina Suchwałko ortodonta, Katarzyna Rybaczek ginekolog, Daniel Obara psychiatra, Iwona Mierzejewska internista, Rafał Praszek stomatolog, Danuta Pietrzak pediatra, Czesław Modzelewski lekarz rodzinny, Ireneusz Chajewski neurolog, Mirosław Wojtulewicz urolog, Agnieszka Bednarczyk stomatolog, Adam Gorlo kardiolog, Agnieszka Kuczyńska lekarz rodzinny, Wioletta Rozmysłowicz-Szermińska internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ełk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza