Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Anna Kossowska
średnia 5.00 z 1 opinii

mgr Anna Kossowska

Specjalizacje:

Psycholog, Terapeuta


O lekarzu

Jestem psychoterapeutką ponieważ chcę wspierać innych ludzi w dążeniu do czerpania radości z życia. To co robię wynika z przekonania, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Wierzę, że problemy można i warto rozwiązywać. W życiu każdego z nas są chwile, kiedy brakuje pomysłów lub sił do wyjścia z trudnej sytuacji. Kryzysy, wątpliwości, przeżywanie trudnych emocji, to nieodłączna część ludzkiego doświadczenia. W takich właśnie sytuacjach dla moich klientów pełnię rolę współtowarzysza i przewodnika na drodze do samopoznania i radzenia sobie z problemami.

Obecnie współpracuję z centrum medycznym Lux Med oraz prowadzę prywatna praktykę psychologiczną. Moje doświadczenie obejmuje zarówno pracę z klientami indywidualnymi jak i z firmami. Prowadząc terapię opieram się przede wszystkim na założeniach psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Zawsze staram się indywidualnie podchodzić do osób oraz spraw z jakimi mam do czynienia dopasowując działania do potrzeb moich klientów. Pracuję w języku polskim i angielskim. Doskonalę się zawodowo poprzez korzystanie z superwizji i uczestnictwo w konferencjach naukowych.

Tematyka w jakiej się specjalizuję obejmuje trzy obszary:

- pomoc psychologiczną dla dorosłych (np. kryzysy, zaburzenia psychiczne, problemy osobiste i zawodowe, rozwój osobisty i inne)
- pomoc psychologiczną dla dzieci i rodzin, (np. kryzysy, problemy wychowawcze)
- pomoc psychologiczną z zakresu psychologii międzykulturowej (np. komunikacja międzykulturowa, adaptacja w nowym środowisku, szok kulturowy).

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)
Wizyta lekarska (Terapeuta)

Spotkanie trwa 50 - 60 minut

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miła pani, świetnie komunikuje się z pacjentem i człowiek szybko jej zaczyna ufać. I skuteczna - mnie postawiła na nogi bardzo szybko, dzięki niej z powrotem mogę cieszyć się życiem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Szymon Hudyma chirurg, Jaromir Wasyluk okulista, Grzegorz Charliński internista, Kamil Szulborski okulista, Izabela Stępień stomatolog, Mirosława Kowalska ginekolog, Małgorzata Szypnicka dietetyk, Dorota Rojek laryngolog, Jadwiga Stańczak internista, Anna Żebrowska psychiatra, Joanna Błędowska radiolog, Mariusz Milczarczyk internista, Dariusz Kosior kardiolog, Aneta Kowalska-Kańka ginekolog, Krzysztof Jacques okulista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza