Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Anna Korzon-Burakowska

Specjalizacje:

Internista, Diabetolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 30
Ostatnie 7 dni 258
Odsłon w zeszłym miesiącu 1229
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego czasu wyczuwasz martwiące symptomy w Twoim ciele? Analizujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Anna Korzon-Burakowska jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Anna Korzon-Burakowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Anna Korzon-Burakowska zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Anna Korzon-Burakowska przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi, pod adresem ul. Stryjewskiego 29. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Diabetolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Teresa Tkaczy-Sakowicz lekarz rodzinny, Katarzyna Jungowska pediatra, Jowita Żebrowska-Zakrzewska stomatolog, Romana Ucińska internista, Ina Zając-Lenczewska chirurg, Agnieszka Wyszyńska terapeuta, Gabriela Tokarska dermatolog, Stanisław Świątkowski internista, Krystyna Kozakiewicz-Sroka neurolog, Cezary Kłosiński stomatolog, Maria Kamieniak-Cichowska stomatolog, Hanna Klawitter-Rydz okulista, Roman Lasiota chirurg, Jacek Gwoździewicz chirurg, Katarzyna Sikorska internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza