Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Anna Karpińska-Tutas
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Anna Karpińska-Tutas

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 297
Odsłon w zeszłym miesiącu 1420
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 16

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego momentu dają we znaki nieprzyjemne sygnały w Twoim ciele? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Anna Karpińska-Tutas jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi dolegliwościami, które lekarz Anna Karpińska-Tutas diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Anna Karpińska-Tutas umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Anna Karpińska-Tutas przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, przy ul. Celna 28. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Po prostu super specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, bezproblemowy kontakt, przyjazna. Lekarz karpińska-tutas jest bardzo komunikatywna, kulturalna. świetnie trafiłem dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Leokadia Kamińska stomatolog, Piotr Makarewicz internista, Artur Herman ginekolog, Sylwia Jankowska dietetyk, Witold Białobrzeski stomatolog, Jarosław Wawryszuk chirurg, Roman Załuska internista, Jadwiga Żebrowska pediatra, Piotr Pierzyński ginekolog, Mirosław Jarema internista, Andrzej Antosiuk chirurg, Cecylia Żochowska fizjoterapeuta, Bożenna Ćwikła pediatra, Krzysztof Tobiasz internista, Wiesława Gadomska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza