Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Anna Janowicz

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 334
Odsłon w zeszłym miesiącu 1476

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego momentu doskwierają Ci niepokojące oznaki w Twoim ciele? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Anna Janowicz jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi zaburzeniami, które lekarz Anna Janowicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Anna Janowicz zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Anna Janowicz przyjmuje w placówce Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, pod adresem al. Jana Pawła II 120 A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięOstrołęka - znani lekarze

Agnieszka Tańska pediatra, Jolanta Wojna anestezjolog, Beata Jarka-Sieniawska neurolog, Kazimierz Dobkowski lekarz rodzinny, Andrzej Janczewski bariatra, Alicja Sierzputowska pediatra, Magdalena Chyla-Chorębała okulista, Krzysztof Bloch stomatolog, Władysław Prejzendanc internista, Helena Sierzputowska lekarz rodzinny, Sylwia Figura-Mirońska lekarz rodzinny, Katarzyna Kwiatkowska logopeda, Robert Zieliński fizjoterapeuta, Wiesława Rajkowska lekarz rodzinny, Jadwiga Lewandowicz pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza