Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz dentysta Anna Frąckowiak

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 340
Odsłon w zeszłym miesiącu 1470

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Przeszkadza Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co jest przyczyną, warto umówić się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Anna Frąckowiak leczy całe rodziny w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Anna Frąckowiak jest dobrym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest ważne dokładność badania oraz brak stresu podczas zabiegu. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w odpowiednim dla pacjenta czasie. Dentysta też zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, estetyką, między innymi zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem wielu innych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o planie leczenia, co zapewnia niesamowite efekty. Poszukujesz świetnego specjalisty świetnie znalazłeś! W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Anna Frąckowiak przyjmuje w placówce Dentis AFStudio Gabinety Stomatologiczne, pod adresem ul. Brzask 15/111. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej)
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pani doktor leczyła kanałowo moje zęby. Leczenie przeprowadzone zostało bardzo profesjonalnie, w sposób, do którego nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. A w gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera, co jest bardzo dużym dodatkowym atutem, oprócz skuteczności.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Stomatolog na medal. Polecam, sprawdziłam na sobie, sprawdziła moja mama i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Mama leczy paradontozę, ja zaś robię drugiego zęba kanałowo, żadna z nas na fotelu u dr Frąckowiak nie narzekała na ból

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Doktor Anna Frąckowiak to fachowiec i bardzo Ją polecam.Wykonuję bardzo skomplikowane zabiegi dentystyczne, takie jak implantacje, z wielką precyzją i bezboleśnie. Polubiłam, a co ważniejsze - uwierzyłam w Dentystę, ale tylko w Panią Annę. Mam za sobą kilkunastoletnie przeżycia związane ze stomatologią i wiele przeszłam, lecz w tym gabinecie moje problemy zniknęły. Szczerze polecam a na uwagę zasługuje też i Pani Sylwia Asystentka Pani Doktor,która współpracowała przy wszczepianiu moich implantów. Istnieją jeszcze mądrzy Lekarze. Aż przyjemnie odwiedzać taki gabinet.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza