Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Angelika Aleksandrowicz,
średnia 5.00 z 3 opinii

mgr Angelika Aleksandrowicz

Specjalizacje:

Terapeuta, Psycholog

O lekarzu

Angelika Aleksandrowicz, jestem psychologiem, psychoterapeutą, biegłym sądowym.
Ukończyłam psychologię w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i certyfikowane 4,5 letnie szkolenie psychoterapeutyczne atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Uzyskałam certyfikaty potwierdzające kwalifikacje do prowadzenia diagnozy klinicznej i psychoterapii rodzin, dzieci i dorosłych. W pracy z rodzinami dysponuję kilkunastoletnim doświadczeniem i uprawnieniami do podejmowania działań z obszaru interwencji kryzysowej i prowadzenia pomocy psychologicznej. Jestem licencjonowanym trenerem posiadającym uprawnienia do prowadzenia szkoleń kwalifikacyjnych PRIDE, edukacyjnych i profilaktyczno-korekcyjnych Duluth dla rodzin (adopcyjnych, zastępczych, dotkniętych problemem przemocy).
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów: Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Praktykę kliniczną opieram na kodeksie etycznym psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zgodnie z tym przekazane przez Państwa informacje mają charakter poufny i podlegają tajemnicy zawodowej.
W praktyce klinicznej, korzystam ze swojego kilkunastoletniego doświadczenia w pracy z rodzinami i dziećmi. Pomagam w gdy osoby te cierpią z powodu sytuacji trudnych. Przyjdź na konsultację, gdyby twoja rodzina poszukiwała sposobów postępowania z kryzysem albo wsparcia przy żałobie, porady przy problemach wychowawczych, czy też pomocy przy adaptacji do nowych zadań i okoliczności życia. Prowadzę praktykę psychologiczną i psychoterapię. W swojej pracy psychoterapeutycznej opieram się na przekonaniu, że każdy człowiek na co dzień daje z siebie tyle ile może, ma wystarczająco dużo sił i mocy, żeby podążać za tym czego potrzebuje by czuć się szczęśliwym.
Głęboko wierzę w słowa M.H. Eriksona, że „jesteś wyjątkowy jak odcisk Twojego palca. Nigdy nie było i nigdy nie będzie kogoś dokładnie takiego jak Ty. Masz prawo być taki w pełni. Są rzeczy, które możesz zmienić, ale inne są jak Twoje linie papilarne. Nie możesz ich zmienić, tylko po prostu je zaakceptować. Mądrością jest umiejętność odróżniania jednego od drugiego(…) i zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś”.
Nie zajmuję się opiniowaniem i udzielaniem terapii podczas prowadzenia procesów sądowych.
Przynależę do towarzystw: Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i ESTD, European Society for Trauma and Dissociation, Polskiego Towarzystwo Badań nad Stresem Traumatycznym

https://ranking.abczdrowie.pl/d/73118,anga-aleksandrowicz

https://twitter.com/PsychoterapiaA

https://www.znanylekarz.pl/angelika-aleksandrowicz/psycholog-psychoterapeuta-biegly-sadowy/poznan

tel. 608 614 998

email: psycholog-a@wp.pl

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (terapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Jestem od 2 lat w trakcie terapii, spotkania mi służą, wiem, że mogę na tej pani polegać. Moja choroba jest z tych nigdy "nie kończących się", spotkania z terapeutką chwalę sobie i wiem, że mi służą i trzymają moje szaleństwa w ryzach. Kompetencja i oparcie, to mogę o niej powiedzieć. Pozdrawiam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem zadowolony z wizyt. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

dobry psycholog i terapeuta.bylam u niej w poradni zdrowia psychicznego na nfz. bylam w szpitalu.teraz chodze prywatnie.moja choroba jest dlugotrwala wiec pewnie nie skoncze terapii.ale za to wiem że w sytuacji zaostrzenia choroby moge na niej polegac i wiem że terapia mi pomaga.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz terapeuty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza