Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Aneta Kowal

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 404
Odsłon w zeszłym miesiącu 1685

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu doskwierają Ci martwiące oznaki w Twoim ciele? Zastanawiasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Aneta Kowal jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi dolegliwościami, które lekarz Aneta Kowal diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Aneta Kowal zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Aneta Kowal przyjmuje w gabinecie Klinika Chorób Wewnętrznych i Alergologii, ul. Traugutta 57/59. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Maciej Róg-Malinowski radiolog, Kamila Krukowska logopeda, Małgorzata Radwan-Oczko stomatolog, Jerzy Florjański położna, położnik, Gajowniczek Malgorzata okulista, Magdalena Gruszka psycholog, Marek Stehlik stomatolog, Maria Wójcicka-Stanik internista, Krzysztof Araszkiewicz urolog, Elżbieta Marko pulmonolog, Jerzy Mazurkiewicz stomatolog, Alicja Burch-Mazurek pediatra, Waldemar Mielewczyk specjalista medycyny naturalnej, Anna Rabiega stomatolog, Jolanta Kozłowska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza