Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Andrzej Sawicki

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 29
Ostatnie 7 dni 235
Odsłon w zeszłym miesiącu 1149

O lekarzu

Szukasz opinii? Dokucza Ci ból zęba? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, wskazane jest iść na zapobiegawczy przegląd uzębienia. lekarz dentysta Andrzej Sawicki leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Andrzej Sawicki jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się dokładność badania oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w przyjaznej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta godzinach. Stomatolog zajmuje się całościową stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, endodoncją, między innymi zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o leczeniu, co przynosi trwałe efekty. Jeśli poszukujesz odpowiedniego dentysty świetnie trafiłeś. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Andrzej Sawicki przyjmuje w placówce Pracownia Protetyki Stomatologicznej i Ortodoncji, adres: ul. Rybacka 8. Zapraszamy do kontaktu.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Rybacka 8, Augustów

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięAugustów - znani lekarze

Ireneusz Gnojnicki ortopeda, Wojciech Tomal ginekolog, Paweł Nosalik ortodonta, Anna Broen-Gruszczyńska stomatolog, Zdzisław Moskowicz neurolog, Lidia Bychto internista, Grzegorz Dembski lekarz rodzinny, Henryk Usowicz chirurg, Adam Leszczyński ortopeda, Mirosława Demska onkolog, Urszula Mateuszuk ortodonta, Ewa Muczyńska dietetyk, Urszula Puch diabetolog, Bogusław Falkowski ginekolog, Barbara Więcko laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza