Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Andrzej Koch
średnia 5.00 z 1 opinii

dr Andrzej Koch

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 371
Odsłon w zeszłym miesiącu 1604
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś czasu doskwierają Ci nieprzyjemne objawy w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, który specjalista będzie odpowiedni? Dr Andrzej Koch jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi zaburzeniami, które dr Andrzej Koch diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr Andrzej Koch zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Zielona Góra (woj. lubuskie), Andrzej Koch przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Specjalistyczny Mediko, pod adresem ul. Plac Pocztowy 16. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Mam 54 lata. Pacjentem doktora Kocha jestem od lat 4. W moim przypadku postawiona diagnoza jest trafna (arytmia). Lekarz jest osobą kontaktową, uprzejmą i dowcipną co przekłada się na dobrą jakość wizyt. Choć jestem człowiekiem nadwrażliwym na swoim punkcie to rozmowa z doktorem w trakcie wizyty odpręża mnie. Polecam. Diagnozy poprzedzone są szerokimi badaniami.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Zielona Góra - znani lekarze

Irena Kasprowiak lekarz rodzinny, Elżbieta Czaplińska-Jujeczko stomatolog, Krystyna Kamińska laryngolog, Iwona Nidźwiedź chirurg, Roman Uberman ortopeda, Małgorzata Wróbel-Czekała stomatolog, Maria Jaworska chirurg, Janina Duszyńska-Radzik pulmonolog, Cezary Jabłoński psychiatra, Jacek Kotuła stomatolog, Julia Kozłowska pediatra, Piotr Defort neurochirurg, Zofia Abramek-Sikora internista, Paweł Leśniak chirurg, Andrzej Donabidowicz chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Zielona Góra?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza