Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

dr Andrzej Kaliszewski

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 358
Odsłon w zeszłym miesiącu 1556
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 15

O lekarzu

Witamy na profilu. Dokucza Ci ból zębów? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należy iść na ochronny przegląd Twoich zębów. dr Andrzej Kaliszewski leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Wierzymy, że dr Andrzej Kaliszewski jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest istotne podejście do pacjenta i jakość usług oraz ciepły wystrój. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta zajmuje się ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką, między innymi zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne także decyduje o metodzie leczenia, co przynosi niesamowite efekty. Szukasz świetnego specjalisty doskonale wyszukałeś! W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Andrzej Kaliszewski przyjmuje w placówce Gabinet Andrzej Kaliszewski, adres: os. Rzeczypospolitej 6. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Polecam tego lekarza stomatologa. Ma fachową wiedzę, którą potrafi zastosować w praktyce. Jest osobą ciepłą i dobrze zorganizowaną. Jestem jego pacjentką od ponad 20 lat i dlatego mam zdrowe zęby. Jego profesjonalne podejście do pacjenta sprawia, że wizyty są bezstresowe. Gorąco polecam Pana Doktora Kaliszewskiego!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry lekarz stomatolog ,prawdziwy człowiek z sercem ,ma podejście do pacjenta.Fachowiec w swoim fachu.Jestem stałą pacjentką od ponad 14 lat i nigdy nie zamienię go na innego.Mam pełne zaufanie do tego lekarza.Bardzo bałam się zabiegów stomatologicznych i początkowo życzyłam sobie znieczulenia przy każdym zabiegiem.Teraz bez obaw poddaję się w ręce Pana Kaliszewskiego bez żadnych znieczuleń,i jestem zawsze zadowolona.To cudotwórca i do tego bardzo mądry i dobry człowiek.I nie zdziera z człowieka jak to robią inni.Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza