Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Andrzej Gębka,
średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Andrzej Gębka

Specjalizacje:

Okulista, Chirurg

O lekarzu

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny) ad 1991. Pracuję nieprzerwanie w Klinice Okulistyki GUMed od 1990 roku. Staże specjalizacyjne zakończyłem w 1998 r., w którym otrzymałem tytuł specjality chorób oczu. Pracę doktorską pt "Analiza wpływu farmakologicznych czynników neuroprotekcyjnych na rokowania w niewysiękowej postaci Zwyrodnienia Plamki Związanego z Wiekiem (AMD)" obroniłem w 2002 r.

Specjalizuję się w leczeniu chorób siatkówki oka głównie jako chirurg witreo-retinalny. Długoletnie doświadczenia zdobyte w Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w leczeniu operacyjnym odwarstwienia siatkówki, chorób plamki żółtej (otwory plamki, zespoły trakcji), powikłań cukrzycy (retinopatii proliferacyjnej) służą doskonaleniu wyników leczenia, które przynosi mi oraz pacjentom ogromną satysfakcję. W ramach pracy uniwersyteckiej zajmuję się kształceniem studentów oraz specjalizujących się lekarzy oraz uczestniczę w badaniach klinicznych nad lekami i terapiami.

Z kolei Centrum Okulistycze OCUS ( OCUS Sp. z o.o. Sopot), którego jestem współwłaścicielem, pozwala mi na nowoczesne i szerokie leczenie chorób oczu w ramach praktyki prywatnej (pełna diagnostyka okulistyczna, leczenie zachowawcze, w tym laseroterapia, oraz zastrzyki do oka z leków Lucentis, Eylea, Jetrea, Ozurdex). W ramach praktyki prywatnej wykonuję też zabiegi operacyjne, głównie witrektomii, w klinice chirurgii jednego dnia MEDORAL w Rumii.

Jestem członkiem towarzystw i organizacji zawodowych, z których najważniejsze to Polskie Towarzystwo Okulistyczne (PTO), Europejskie Towarzystwo Chirurgów Witreo-retinalnych (EVRS), Europejskie Towarzysto Specjalistów Chorób Siatkówki (EURETINA) i innych.

Rejestracja telefoniczna pon-pt. 10:00-18:00 (58) 5515087; w pilnych sprawach e-mail: gebka.andrzej@gmail.com lub kontakt przez adres:

Centrum Okulistyczne OCUS - moja firma Google
https://www.google.com/+CentrumOkulistyczneOCUSSopot

Zapraszam do obejrzenia przykładowych moich zabiegów mikrochirurgicznych:
https://youtu.be/bcw1xeWdBK8 mniej

Specjalizacje: Okulistyka
Ukończone szkoły: Gdański Uniwersytet Medyczny w Gdańsku (1990)

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg)
wizyta lekarska (okulista)

Wywiad, badanie widzenia, ocena stanu oka w mikroskopie i badanie dna oka oraz ciśnienia śródgałkowego

Wywiad, badanie widzenia, ocena stanu oka w mikroskopie i badanie dna oka oraz ciśnienia śródgałkowego. Dodatkowo badania OCT - optycznej tomografii siatkówki

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną, fachową i znającą się na swojej pracy. Odznacza się również bardzo dobrym podejściem do pacjenta, jest komunikatywny, miły, sympatyczny i życzliwy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Najwyższej klasy specjalista. Pan doktor zna się doskonale na tym, co robi, a przy tym nie zapomniał, że ma do czynienia z ludźmi, a nie z obiektami badań naukowych czy medycznych. Bardzo życzliwy i empatyczny. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Andrzej Gębka to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Niezwykłe umiejętności, przeogromna wiedza i doświadczenie. Podejście do pacjenta również na 5+. Nic, tylko polecać :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz okulisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza