Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Znajdź swojego lekarza i dodaj opinię

Podziel się doświadczeniem z innymi użytkownikami portalu

Androlog Gdańsk

Jeżeli w ramach leczenia innych schorzeń przeszedłeś terapię hormonalną, powinieneś pozostawać pod kontrolą lekarską. Dotyczy to również regularnych wizyt u androloga z Gdańska – specjalisty w zakresie męskiego układu płciowego. Nie wiesz, gdzie szukać takiego lekarza? Skorzystaj z listy andrologów z Gdańska – rankingu lekarzy na KCP.PL. Z rankingiem lekarzy przejrzysz specjalistów, zapoznasz się z wystawionymi im opiniami oraz ocenami, a także szybko znajdziesz androloga w Gdańsku przyjmującego w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Wybierz zakres cen usług:

Sortuj lekarzy według:

polecani najlepiej oceniani korzystna cena

Dopasowaliśmy dla Ciebie listę wyników

Nie znaleźliśmy andrologów w miejscowości Gdańsk.
Wyświetliliśmy listę andrologów z okolicznych miejscowości: Sopot

Gabinet Lekarski

ul. Kopernika 6/5, Sopot

Zobacz dane kontaktowe

Androlog Jerzy Zabul

Specjalizacje:

Androlog

Medycyna Specjalistyczna

ul. Grunwaldzka 36 A, Sopot

Zobacz dane kontaktowe
Znaczenie żelaza dla organizmu człowieka

Kategoria | Dieta
Żelazo pełni w organizmie wiele ważnych funkcji, przede wszystkim jest składnikiem hemoglobiny – białka krwinek czerwonych, odpowiedzialnego za transport tlenu do każdej żywej komórki, a także mioglobiny – białka mięśni, decydującego o ich kurczliwości.
Czytaj artykuł

Andropauza - gdy spada testosteron

Kategoria | Zdrowie
Andropauza, zwana męskim przekwitaniem, to stan podwyższonego ryzyka, który często jest uznawany za męski odpowiednik menopauzy. Jednak o ile oba stany charakteryzują się zmianą poziomu hormonów w organizmie, to różnią się od siebie diametralnie. Jaki jest mechanizm powstawania andropauzy?
Czytaj artykuł

Łagodny rozrost prostaty - dlaczego należy reagować?

Kategoria | Zdrowie
Łagodny rozrost gruczołu krokowego to schorzenie, które dotyka ponad połowę mężczyzn powyżej 60. roku życia. Powstaje jako odpowiedź organizmu na zachwianie równowagi hormonalnej. Schorzenie bywa dokuczliwe i choć można je łatwo wyleczyć, nie warto go bagatelizować.
Czytaj artykuł

Wyszukaj innego lekarza