Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Alicja Bielawska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 30
Ostatnie 7 dni 257
Odsłon w zeszłym miesiącu 1218

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Doskwiera Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz wybielić zęby? Bez względu na to, co jest przyczyną, wskazane jest wybrać się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Alicja Bielawska leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Alicja Bielawska jest profesjonalnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się dokładność leczenia oraz najwyższa jakość wykonywanych usług. Wizyta przebiega w relaksującej atmosferze i w odpowiednim dla pacjenta czasie. Dentysta też zajmuje się całościową stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, endodoncją, między innymi zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne również podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co przynosi niesamowite efekty. Jeśli poszukujesz odpowiedniego specjalisty dobrze znalazłeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Alicja Bielawska przyjmuje w gabinecie Gabinet Stomatologiczny, przy ul. Wileńska 47. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobra i empatyczna. Bardzo konkretna. Leczy z powołania. Interesuje się pacjentem, z podejściem do pacjenta, jest kontaktowa. świetnie przygotowana, wizyta trwała 25 minut, bardzo dobry gabinet, tłumaczy wszelkie problemy, polecam z całego serca!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Ryszard Mielech anestezjolog, Katarzyna Szudejko internista, Wojciech Zabielski lekarz medycyny pracy, Katarzyna Gawlik-Kuklińska genetyk, Paweł Twardowski anestezjolog, Paulina Ruszkiewicz weterynarz, Marianna Siejka stomatolog, Grzegorz Michalski chirurg, Joanna Felczyńska-Hułas stomatolog, Dorota Ptaszyńska-Wójcik onkolog, Katarzyna Batug psycholog, Tomasz Buss endokrynolog, Elżbieta Kobarynka psycholog, Leszek Antczak ortopeda, Henryk Leszniewski laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza