Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Alicja Bagrowicz-Kruchlik

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 32
Ostatnie 7 dni 263
Odsłon w zeszłym miesiącu 1277

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś momentu dokuczają Ci martwiące oznaki w Twoim ciele? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Alicja Bagrowicz-Kruchlik jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi schorzeniami, które lekarz Alicja Bagrowicz-Kruchlik diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Alicja Bagrowicz-Kruchlik zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Alicja Bagrowicz-Kruchlik przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, adres: ul. Młyńska 6. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Agnieszka Czapińska stomatolog, Kazimierz Kucharczyk ginekolog, Marek Patalan internista, Grażyna Adamcewicz anestezjolog, Cezary Chełchowski ortopeda, Violetta Mikołajczak okulista, Dorota Słowińska neurolog, Magdalena Walarus anestezjolog, Elżbieta Żytyńska-Roman internista, Marek Golik ortopeda, Diana Kondratczyk lekarz rodzinny, Alfred Bielewicz anestezjolog, Alicja Trudnowska pediatra, Marek Smółka biegły sądowy, Agata Cieśla chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza