Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Aleksandra Maschera

Specjalizacje:

Psychoterapeuta, Psycholog

O lekarzu

Specjalista psycholog kliniczny (ukończyła studia magisterskie z psychologii na UŁ oraz czteroletnią specjalizację z psychologii klinicznej), certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (posiada uprawnienia do samodzielnego prowadzenia psychoterapii). Ukończyła 4,5-letnie studia podyplomowe z psychoterapii w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Ponadto ukończyła szereg szkoleń z psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Absolwentka studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami afektywnymi, nerwicowymi i seksuologicznymi. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeństw i par. W swojej pracy integruje podejście systemowe i psychodynamiczne.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŁódź - znani lekarze

Mirosława Krajewska diagnosta, Izabela Kubińska pediatra, Dominik Denuszek stomatolog, Ewa Malenta-Markiewicz stomatolog, Alina Bodnar lekarz rodzinny, Tadeusz Widawski ortopeda, Małgorzata Szlęzak stomatolog, Hanna Kubacka-Kowalska pediatra, Anna Posmykiewicz pediatra, Anna Stefaniak onkolog, Anna Bednarek-Drath stomatolog, Ewa Szubka stomatolog, Katarzyna Kaczor psycholog, Elżbieta Miller neurolog, Wojciech Piotrowski internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychoterapeutę z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza