Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr Aleksandra Kulczak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 350
Odsłon w zeszłym miesiącu 1529
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego momentu dają we znaki alarmujące bodźce w Twoim organizmie? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Dr Aleksandra Kulczak jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi dolegliwościami, które dr Aleksandra Kulczak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr Aleksandra Kulczak zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Aleksandra Kulczak przyjmuje w placówce Akademicki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego, ul. Borowska 213. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Akademicki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego


ul. Borowska 213, Wrocław, Krzyki

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Andrzej Koralewicz neurolog, Aneta Kos-Położyńska ginekolog, Bożena Palka dermatolog, Tadeusz Myczkowski chirurg, Magdalena Latacz internista, Małgorzata Krzaklewska-Stanisławska stomatolog, Barbara Rosłanowska-Kwiatkowska anestezjolog, Kalina Gogała dietetyk, Tobiasz Ewa laryngolog, Krzysztof Dawnis endokrynolog, Bogdan Aftański pediatra, Barbara Ćwirko stomatolog, Anna Kunysz-Moruń pediatra, Marian Gryboś ginekolog, Katarzyna Peszko psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza