Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Aleksandra Kostyra
średnia 5.00 z 1 opinii

dr Aleksandra Kostyra

Specjalizacje:

Internista, Hematolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 56
Ostatnie 7 dni 430
Odsłon w zeszłym miesiącu 1756
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 22

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś czasu dokuczają Ci martwiące sygnały w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Dr Aleksandra Kostyra jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi dolegliwościami, które dr Aleksandra Kostyra diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr Aleksandra Kostyra zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Aleksandra Kostyra przyjmuje w placówce Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu, przy ul. Batorego 17-19. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Hematolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miła i konkretna, dobry hematolog, leczę się u niej od kilku lat.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Tomasz Kilian ortopeda, Marzena Brożek-Pestka okulista, Elżbieta Ziemlewska stomatolog, Marek Nowicki ginekolog, Waldemar Didkowski ginekolog, Marek Osmański psycholog, Elżbieta Redzińska pulmonolog, Katarzyna Jakowska psycholog, Katarzyna Jakubiak-Berndt stomatolog, Mirosław Mosiołek lekarz rodzinny, Tomasz Rosochowicz chirurg, Anna Bęben internista, Aleksandra Gontarz psychiatra, Szymon Mańkowski chirurg, Jolanta Łęgowicz stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza