Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr Aleksandra Kosmowska-Szczepańska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 59
Ostatnie 7 dni 451
Odsłon w zeszłym miesiącu 1877

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Odczuwasz ból zębów lub dziąseł? A może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należy wybrać się na profilaktyczny przegląd zębów. dr Aleksandra Kosmowska-Szczepańska leczy całe rodziny w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Wierzymy, że dr Aleksandra Kosmowska-Szczepańska jest rzetelnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe dokładność badania oraz prywatność pacjenta. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Dentysta kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, endodoncją, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o metodzie leczenia, co przynosi wspaniałe efekty. Szukasz świetnego stomatologa doskonale wyszukałeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Aleksandra Kosmowska-Szczepańska przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, ul. Mściwoja II 52 A M. 2. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Helena Kamińska lekarz medycyny pracy, Maciej Niedźwiecki pediatra, Barbara Sikorska chirurg, Jacek Żebrowski psychiatra, Małgorzata Stachera-Grzenkowicz internista, Grażyna Rutkowska pediatra, Hanna Ilkiewicz pediatra, Elżbieta Gotalska okulista, Luiza Stoińska-Zadrożna stomatolog, Piotr Zaorski laryngolog, Zbigniew Kamiński psychiatra, Krystyna Nowak-Błońska internista, Elżbieta Kulczyńska-Cichy pediatra, Katarzyna Szumska-Rogowska psychiatra, Hanna Rogoza internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza