Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Aleksandra Gigiel,
średnia 5.00 z 3 opinii

mgr Aleksandra Gigiel

Specjalizacje:

Psycholog, Terapeuta


O lekarzu

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB (nr 452).

Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Sopocie a następnie studia podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym: Psychologia Kliniczna I stopnia.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Podlegam regularnej superwizji, prowadzonej przez doświadczonych psychoterapeutów i psychiatrów, którzy uzyskali tytuł superwizora PTTPB.

Z sukcesami prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi. Pomagam moim pacjentom w trudnościach i problemach dotyczących: depresji, lęku, stresu, traumy, bezsenności, zaburzeń zachowania i emocji, zaburzeń psychotycznych, nerwicowych, zaburzeń odżywiania, uzależnień oraz relacji z innymi ludźmi.
Obecnie, poza działalnością w Gabinecie Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej, zdobywam doświadczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego w Gdańsku.

Bardzo zależy mi i staram się, aby moje spotkania z Klientami były serdeczne, pełne szacunku i autentyczności, a przede wszystkim oparte na współpracy, poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego- 669_884_352 oraz poprzez e-mail: aleksandra.gigiel@gmail.com

 

Zapraszam na mój profil: https://www.znanylekarz.pl/aleksandra-gigiel/psycholog-terapeuta/gdansk

oraz na profil gabinetu na Facebooku: https://www.facebook.com/dobry.psycholog.gdansk/

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (terapeuta)

Spotkania psychoterapii indywidualnej trwają 50 min. i odbywają się 1 raz w tygodniu.

Pierwsze 3 spotkania mają charakter konsultacji diagnostycznej, na której wstępnie ustalany jest problem Klienta oraz potencjalne cele dalszej pracy terapeutycznej. Omawiamy warunki kontraktu (zasad współpracy).

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pierwszy raz trafiłam do pani Oli prawie pół roku temu. Na kolejne spotkania przychodzę z chęcią ze względu na życzliwą atmosferę, zaangażowanie i uważne słuchanie ze strony Pani Psycholog. Pani Gigiel jest dla mnie zawsze życzliwa i cierpliwa. Jestem pod wrażeniem siły spokoju i zaangażowania jaką ma w sobie Pani Ola. Żałuję jedynie, że trafiłam tak późno na terapię, ale przecież każdy moment jest dobry na zamianę. Ja widzę w sobie taką zmianę i czuję, że "gdzieś tam" spada ze mnie ciężar. Dziękuję, pani Olu!

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję bardzo za te miłe słowa :)
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Poczucie komfortu, bezpieczeństwa i taka zwyczajna" ludzka" serdeczność :) sprawiają, że mimo początku drogi, już teraz łatwo mi uwierzyć w sukces i realizację celów. Trafne pytania, ciekawe spostrzeżenia i szacunek sprawiają, że nie mogę doczekać się kolejnego spotkania, mimo że do tej pory uważałam, że wszystko rozumiem i żaden wniosek już mnie przecież nie zaskoczy ;) Wizyty u P. Aleksandry to ciekawe, pozytywne i skłaniające do refleksji doświadczenie. Polecam!

Odpowiedz lekarza:

Pani Justyno, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Jestem wzruszona. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Trafiłam do p. Oli, ponieważ nie potrafiłam sama poukładać siebie i mojego świata we własnej głowie, dręczona poczuciem winy za większość zła tego świata. Pani Ola bardzo trafnie ukierunkowała mnie na kierunki pracy nad sobą. Po naszych spotkaniach w wielu obszarach sama zdiagnozowałam sukces. Praca nad sobą może trwać do końca życia, ale dzięki pomocy Pani Oli wiem jak robić to, aby efekty były jak najlepsze. Dziś jestem zdecydowanie bardziej pewna siebie i wiem, w jakim kierunku chcę iść. Dziękuję i polecam spotkania z p. Olą każdemu, kto zechce zatrzymać się na chwilę w biegu i zrobić coś dobrego dla siebie.

Odpowiedz lekarza:

Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za te miłe i ciepłe słowa. Dziękuję za to, że mogłam uczestniczyć w Pani procesie zmiany. Jestem z Pani bardzo dumna! Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza