Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr Aleksandra Buczyńska-Barbachowska

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 384
Odsłon w zeszłym miesiącu 1613

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś czasu odczuwasz alarmujące bodźce w Twoim organizmie? Analizujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Dr Aleksandra Buczyńska-Barbachowska jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi przypadłościami, które dr Aleksandra Buczyńska-Barbachowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr Aleksandra Buczyńska-Barbachowska umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Aleksandra Buczyńska-Barbachowska przyjmuje w gabinecie Centrum Medicover - Jerozolimskie, pod adresem al. Jerozolimskie 96. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Pawel Grudzinski weterynarz, Alicja Michalik chirurg, Dominika Białas okulista, Teresa Żak stomatolog, Kazimiera Naróg stomatolog, Ewa Matejuk-Studzińska laryngolog, Ewa Cierpisz stomatolog, Małgorzata Czetwertyńska endokrynolog, Bogusław Berliński ginekolog, Waldemar Maziarz ginekolog, Marek Kowalczyk neurolog, Jerzy Manowski stomatolog, Roland Zarod internista, Krystyna Zachara-Jędrzejewska ortodonta, Czesław Kaliński pulmonolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza