Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Aleksander Żmudziński,
średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Aleksander Żmudziński

Specjalizacje:

Laryngolog

O lekarzu

Nazywam się Aleksander Żmudziński. Ukończyłem studia medyczne w 1988 roku. Specjalizację z zakresu otolaryngologii realizowałem w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku (I stopień) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, w którym pracowałem na stanowisku starszego asystenta (II stopień). Obecnie współpracuję z kilkoma placówkami medycznymi, m.in. szpitalami i klinikami w Gorzowie oraz Szczecinie. Prowadzę własną praktykę lekarską, której oferta obejmuje usługi z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej. Posiadam ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne. Moje zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia diagnostyki oraz leczenia dzieci i dorosłych, m.in. chorób uszu, nosa, gardła oraz zatok, a także medycyny estetycznej.

Preferuję stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych, które ograniczają pobyt pacjenta w szpitalu do minimum, umożliwiają powrót do zdrowia w warunkach domowych i skutkują krótkim okresem rekonwalescencji przy zachowaniu znakomitych efektów terapeutycznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych. Obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz znajomość nowych technik zabiegowych pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zakres leczenia operacyjnego to obszar: uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Stosuję najnowsze techniki endoskopowe w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych (FESS), jak również wysoce efektywną metodę Celon wykorzystywaną w leczeniu chrapania. Zajmuję się również leczeniem operacyjnym nowotworów (m.in. ślinianek przyusznych) i wad wrodzonych (np. torbiele szyjne).

W ostatnich latach moją pasją jest medycyna estetyczna. Zabiegi jakie przeprowadzam mają na celu profilaktykę starzenia się skóry i leczenie np. wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej. Iniekcje preparatów kwasu hialuronowego wykorzystuję w zabiegach wypełniania zmarszczek i bruzd, a także niewielkich korektach kształtu i wielkości np. nosa czy warg. Przeprowadzam procedury wykorzystujące osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjenta, które wykazuje wyjątkowe własności stymulujące skórę do regeneracji i działanie liftingujące. W swojej praktyce wykorzystuję również nici liftingujące PDO i Aptos. Wykonuję zabiegi mezoterapii igłowej skóry, w tym także skóry głowy (leczenie łysienia) oraz implantację włosów Biofibre. Osobom borykającym się z lokalnymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej polecam liposukcję oraz – nieco mniej ingerencyjną – lipolizę iniekcyjną.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (laryngolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego Pana - lekarz z powołania. Podpisuję się pod tymi pozytywnymi wypowiedziami. Już od dawna mam problemy z zatokami i w końcu ktoś naprawdę mi pomógł - przepisał mi dobre leki i rzeczowo wszystko objaśnił. Odpowiadał wyczerpująco na moje pytania i wątpliwości. Przynajmniej wiem, za co zapłaciłam, a nie jak wcześniej, kiedy byłam u innego lekarza, który był bardzo niemiły i niedelikatny, a w dodatku przepisał leki, które nic nie dały. Polecam dr Żmudzińskiego również jako doktora medycyny estetycznej.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Rewelacyjny lekarz i chirurg zasługujący na odznakę. Dzięki umiejętności słuchania, a także trafnej i odważnej diagnozie mój synek od 6 lat nie choruje! Byłam u wielu specjalistów, wydałam masę pieniędzy bez żadnych rezultatów. Wycięto mu trzeci migdał, ale bezdechy nocne nie ustały. Ciągle chorował i nie tylko na zapalenia oskrzeli czy anginę ,ale nawet na bardzo rzadką chorobę schonleina-henocha (trzy razy do roku leżał w szpitalu) Ręce opadały. Dzięki trafnej diagnozie Doktora Żmudzińskiego i usunięciu pozostałych dwóch migdałków podniebnych, mój synek przestał zupełnie chorować! Dodam, że zanim zdecydowałam się na zabieg odwiedziłam prywatnie trzech innych specjalistów i wszyscy mi odradzali, twierdząc, że wirusy nie mają bariery i „schodzą” niżej, więc zapalenia oskrzeli mogą zmienić się na zapalenia płuc. Żałuję tylko jednego, że tak długo zwlekałam z decyzją. Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość, życzliwość i profesjonalizm. Oby więcej w Polsce było takich lekarzy

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Szczecin - znani lekarzeSzukasz laryngologa z miejscowości Szczecin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza