Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agnieszka Wilkaniec-Herman,
średnia 5.00 z 1 opinii

Agnieszka Wilkaniec-Herman

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Jestem psychologiem z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Praktykę i zdobywanie wiedzy z zakresu psychoterapii rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów uniwersyteckich. Przez 6 lat tworzyłam i kierowałam Pomorskim Ośrodkiem Terapii. Potrzeba stałego rozwoju zawodowego zachęciła mnie do połączenia sił z innymi, podobnie pracującymi specjalistami. Z tego pomysłu powstało nasze Centrum Psychoterapii.

Moja ścieżka zawodowa prezentuje się następująco: Po ukończeniu studiów uniwersyteckich (psychologia, specjalizacja kliniczna) rozpoczęłam podyplomowe szkolenie z zakresu psychoterapii.

Ukończyłam najpierw 2 letnie Studium Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Sopocie, następnie Studium Terapii Uzależnień w Warszawie (Specjalista terapii uzależnień).

Uprawnienia do prowadzenia profesjonalnej psychoterapii zdobyłam podczas pełnych 4 letnich studiów w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie w nurcie terapii zintegrowanej – jestem dyplomowanym psychoterapeutą. Dyplom ten jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w ośrodkach terapeutycznych w Gdańsku i w Warszawie.

Od 15 lat zajmuję się terapią osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania, jestem autorem programu edukacyjnego dla bliskich osób chorych. Pomagam również osobom cierpiącym na depresję, odczuwającym trudności w związkach lub po prostu w relacjach z ludźmi i ze sobą.

Problemy, którymi zajmuję się w pracy:

zaburzenia odżywiania,

stany depresyjne,

zaburzenia nerwicowe,

stany lękowe,

trudności w związkach,

problemy z samooceną,

syndrom DDA i DDD,

zaburzenia osobowości.

Pracuję z osobami dorosłymi w podejściu integracyjnym. To oznacza, że zawsze dostosowuję znane mi metody do osoby, nie na odwrót. Bardzo lubię swoją pracę i ludzi, dzięki której spotykam. Dbam o to, by każdy z kim pracuję czuł się rozumiany i szanowany, dlatego ważne są dla mnie przejrzyste zasady, podnoszenie swoich kwalifikacji i regularna superwizja czyli poddawanie swojej pracy ocenie specjalistów.

Jestem mężatką, mam dwoje dzieci. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. A gdybym nie była psychoterapeutą… byłabym pewnie architektem.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały człowiek. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Serdeczna! Jest 100% zaangażowana. Kulturalna! Profesjonalnie wykonuje swoją pracę! Polecam wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza