Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Agnieszka Tarasewicz

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 32
Ostatnie 7 dni 263
Odsłon w zeszłym miesiącu 1238

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego czasu odczuwasz martwiące oznaki w Twoim organizmie? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Agnieszka Tarasewicz jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Agnieszka Tarasewicz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Agnieszka Tarasewicz zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Agnieszka Tarasewicz przyjmuje w gabinecie Katedra i Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych, pod adresem . Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Katedra i Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych


Gdańsk

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Lech Bolt ginekolog, Ireneusz Dauksza chirurg, Barbara Rolbiecka-Tkaczyk internista, Sylwia Łapińska-Szumczyk ginekolog, Rafał Curyło ortopeda, Marzena Wasilewska lekarz rodzinny, Joanna Sudara-Manitius diagnosta, Teresa Stachowicz-Stencel hematolog, Andrzej Sadowski fizjoterapeuta, Walenty Nyka chirurg, Marta Sokołowska diagnosta, Arkadiusz Mikszewicz chirurg, Piotr Lenarczyk stomatolog, Maciej Jankowski internista, Wojciech Grzybowski ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza