Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr n. med. Agnieszka Pukajło-Marczyk

Specjalizacje:

Nefrolog dziecięcy, Pediatra


O lekarzu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Po odbyciu stażu podyplomowego w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym związałam się z Kliniką Nefrologii Pediatrycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (od 2006 r.). W 2013 roku uzyskałam tytuł specjalisty pediatrii, a w 2017 specjalisty nefrologii dziecięcej oraz tytuł doktora nauk medycznych w specjalności nefrologia dziecięca.
Dopełnieniem mojej pracy zawodowej jest praca dydaktyczna i naukowa realizowana w ramach zatrudnienia w Uniwersytecie Medycznym (od 2008 r.). Aktywnie biorę udział w zjazdach naukowych Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej oraz w szkoleniach dedykowanych pediatrom.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Przewlekle Chorych na Nerki Leczonych w Klinice Nefrologii Pediatrycznej we Wrocławiu.
Istotne jest dla mnie ciągłe zdobywanie doświadczenia w obu uzyskanych specjalizacjach, dlatego też od początku mojej drogi zawodowej pracuję również jako lekarz pediatra (w przeszłości jako lekarz POZ, lekarz pediatra w nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej). Dodatkowe cenne doświadczenia zdobyłam w trakcie pracy w Pogotowiu Ratunkowym. Od 2013 pracuję jako lekarz dyżurny Oddziału Dziecięcego z Pododdziałem Intensywnej Terapii Dziecięcej w Świdnicy.

Udzielam konsultacji nefrologicznych i pediatrycznych w Centrum Medycznym Sky Med we Wrocławiu oraz w Klinice MK Medic w Świdnicy (możliwa konsultacja w języku angielskim).
Telefoniczna rejestracja w Klinice MK Medic: w dni od poniedziałku do soboty 600 082 224, 74 648 07 60 lub w razie potrzeby bezpośrednio: 730-244-094
Telefoniczna rejestracja w dni wolne: 730-244-094

Telefonczna rejestracja Centrum Medyczne Sky Med: 725110011

Wychodząc na przeciw potrzebom rodziców i pacjentów zapraszam wraz z zespołem pediatrów do Kliniki MK Medic, gdzie w dni wolne i święta udzielamy konsultacji pediatrycznych. Informacji szczegółowych dotyczących Prywatnej Pomocy Pediatrycznej można zasięgnąć pod nr telefonów, które dostępne są na stronie http://www.mkmedic.pl/.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (nefrolog dziecięcy)
wizyta lekarska (pediatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwidnica - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz nefrologa dziecięcego z miejscowości Świdnica?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza