Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Agnieszka Metzgier-Gumiela

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 384
Odsłon w zeszłym miesiącu 1650
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dają we znaki niepokojące objawy w Twoim ciele? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Agnieszka Metzgier-Gumiela jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi zaburzeniami, które lekarz Agnieszka Metzgier-Gumiela diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Agnieszka Metzgier-Gumiela umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Agnieszka Metzgier-Gumiela przyjmuje w gabinecie Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, ul. Św. Józefa 53/59. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Moim zdaniem pani Agnieszka - kardiolog, to dobry lekarz!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Paweł Starczewski kardiolog, Wiesław Wojciechowski ortopeda, Jarosław Ochociński diagnosta, Wanda Usowicz stomatolog, Agnieszka Piontek stomatolog, Krystyna Pilecka-Trawińska stomatolog, Danuta Janiszewska psychiatra, Elżbieta Kwiatkowska stomatolog, Maciej Manerowski psycholog, Anna Kania pediatra, Aleksandra Michalak stomatolog, Ryszard Adamski ortopeda, Maria Kiryło psycholog, Wioleta Ossowska stomatolog, Waldemar Bata internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza