Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 4.70 z 6 opinii

lekarz Agnieszka Mączka-Banasiak

Specjalizacje:

Psychiatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 392
Odsłon w zeszłym miesiącu 1449
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 113

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Jesteśmy przekonani, że lekarz Agnieszka Mączka-Banasiak jest rzetelnym psychiatrą w Twoim mieście. Właśnie na tym profilu internetowym odnajdziesz ciekawe opinie o podejściu do pacjentów. Oczywiście jako psychiatra Agnieszka Mączka-Banasiak zajmuje się zaburzeniami psychicznymi. Wyszukuje przyczyn, analizuje wszystkie objawy, zajmuje się leczeniem pacjenta. Jako psychiatra w przeciwieństwie do psychologa, może też przepisywać leki farmakologiczne. Jeżeli odczuwasz wątpliwości wobec swojego zdrowia lub bliskiej Ci osoby, umów się na konsultację lub wizytę. Do kompetencji psychiatry należy m.in. leczenie Myśli samobójcze (Tendencje samobójcze), Bulimia (Żarłoczność psychiczna), Depresja, Anoreksja (Jadłowstręt psychiczny). W mieście - Płock (woj. mazowieckie), Agnieszka Mączka-Banasiak przyjmuje w placówce Gabinet Specjalistyczny Psychiatryczny, ul. Filtrowa 15. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psychiatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 6

|

Średnia Ocen: 4.7

Bardzo miła, przystępna, ludzka kobieta. Miła atmosfera w czasie wizyty, która nie jest ograniczona czasem. Bardzo komunikatywna. Do walki z migreną najlepsza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie polecam. Pierwsza wizyta całkiem przyjemna. Dostałam leki, które początkowo pomagały, później czułam się po nich coraz gorzej. Następne wizyty krótkie, polegały na szybkim wypisaniu recepty i "proszę przyjść za jakiś czas". Zmieniłam lekarza. Okazało się, że diagnoza zupełnie nietrafna, a leki wypisane przez panią doktor tylko pogarszały mój stan.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

neutralna

Pani doktor wspaniale obchodzi się z każdym pacjentem. Jej uśmiech i wsłuchanie się w moje problemy oraz wyciągane z tego trafne wnioski są dla mnie uzdrowieniem. Potrafi dodać człowiekowi otuchy i spojrzeć z optymizmem w przyszłość.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Najlepsza pani doktor, bardzo mi pomaga w powrocie do zdrowia

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniała Pani doktor! Najlepsza na świecie! Dzięki Niej dziś wychodzę z domu, uśmiecham się, żartuję. Czasem wystarczy to, że po prostu jest. Świadomość, że zawsze można liczyć na Panią doktor, jest mega lekarstwem. Dziękuję!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobra, miła, fachowa kobieta, rzeczowa pani doktor, takich ludzi jest mało, że z przyjemnością się idzie na wizytę. Wysłucha jest bardzo pomocna. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Płock - znani lekarzeSzukasz psychiatry z miejscowości Płock?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza