Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów


Agnieszka Kowieska,

Agnieszka Kowieska

Specjalizacje:

Dietetyk


O lekarzu

Zapraszam do mojego gabinetu dietetycznego osoby zainteresowane sprawami: odchudzanie, nadwaga, bulimia, anoreksja, ale także potrzebujących porady, której udzieli fachowy, profesjonalny dietetyk: choroby metaboliczne, diabetolog, endokrynolog.

Gabinet dietetyczny prowadzę od 2010r. Odchudzanie z moją pomocą jest skuteczne i przebiega wg zasady:
działamy bez:

  • głodzenia się,
  • wyrzeczeń,
  • efektu jo-jo,
  • forsujących ćwiczeń,
  • suplementów.

Moje porady dietetyczne i odchudzanie oparte są na metodzie metabolic balance® - indywidualnym programie żywienia i regulacji przemiany materii.

Jest to jedyny program żywieniowy tworzony na podstawie 35 wyników laboratoryjnych krwi osoby. Metodę opartą na wynikach badań medycznych ostatnich 20 lat opracowali lekarze i dietetycy.

Jeśli chcesz schudnąć, poprawić stan swojego zdrowia lub poznać szczegóły programu metabolic balance® umów się na wizytę: tel 603 63 78 78 lub poprzez stronę www.dietetyk.szczecin.pl

Zawsze odbieram telefony lub oddzwaniam.

Program metabolic balance® znajduje zastosowanie także np. w cukrzycy: pozwala w prosty i naturalny sposób przywrócić równowagę metaboliczną organizmu. Postępując zgodnie z kilkoma prostymi zasadami spadek wagi, spadek poziomu cukru, poprawa samopoczucia następują bez drakońskiej diety, przy posiłkach skomponowanych z ulubionych produktów.

Przy problemach z cukrzycą, trzustką, tarczycą, wątrobą pomaga nie tylko diabetolog czy endokrynolog, ale także profesjonalny dietetyk. Jako licencjonowany opiekun metabolic balance®, opracowałam już ponad 100 planów żywieniowych tej metody.

W swojej pracy nie polecam żadnych suplementów, pigułek itp. Tworzę indywidualny plan żywieniowy umożliwiające redukcję, przyrost lub stabilizację wagi ciała.

Opieka w tej metodzie odbywa się wyłącznie w formie indywidualnych spotkań.

Jako dietetyk zapraszam osoby z okolicznych miejscowości: Stargard Szczeciński, Świnoujście, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Police, Gorzów Wielkopolski, Koszalin

Jeśli potrzebujesz dietetyka, który nie wypisuje diety z kolorowych czasopism, a oprócz fachowego dobrania indywidualnej diety udziela szerokiego wsparcia i motywacji w osiągnięciu zamierzonego celu zdrowotnego, to zapraszam do mojego gabinetu dietetycznego.

Posiadam fachowe doświadczenie w swoim zawodzie: mam doktorat w zakresie żywienia i oceny żywności, ukończyłam studia podyplomowe w zakresie żywienia człowieka w profilaktyce zdrowotnej na Wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Mój gabinet dietetyczny jest w pełni wyposażony, elektroniczny pomiar składu ciała wykonuję na profesjonalnym, nowoczesnym urządzeniu Tanita. Do dyspozycji pozostają poczekalnia i toaleta.

dr nauk Agnieszka Kowieska

dietetyk, licencjonowany opiekun metabolic balance ®

pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk) 100.00 zł

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPodobni lekarze


Szczecin - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Szczecin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza