Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Agata Wikarska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 33
Ostatnie 7 dni 263
Odsłon w zeszłym miesiącu 1243

O lekarzu

Witamy na profilu. Przeszkadza Ci ból zębów? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, warto umówić się na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Agata Wikarska leczy całe rodziny w zakresie stomatologii zachowawczej oraz innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Agata Wikarska jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest przyjazna atmosfera oraz ciepły wystrój. A Przebiega to w relaksującej atmosferze oraz w odpowiednim dla pacjenta czasie. Dentysta wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, protetyką, m.in. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co przynosi kojące efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa dobrze wyszukałeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Agata Wikarska przyjmuje w gabinecie Przychodnia Dentystyczno-Lekarska Stom-Med, ul. Kosińskiego 29. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Do mojej wcześniej już napisanej opinii pragnę dodać kilka zdań. Chciałabym też podziękować wszystkim współpracownikom Pani Doktor Agaty Wikarskiej za niezwykłą życzliwość z jaką spotkałam się z ich strony. Nadto pisząc wcześniej i tutaj cytat "najgorszy ból" użyłam swojego rodzaju metafory (bowiem z tym głownie kojarzy nam się wizyta u stomatologa). Otóż gabinet Pani Agaty wyposażony jest w sprzęt najwyższej jakości, a jej precyzja, fachowość i delikatność przy wykonywaniu każdego zabiegu sprawiały, że siadałam na fotelu, zamykałam oczy, słuchałam muzyczki i zapominałam, że jestem u stomatologa - wszystko przebiegało bezboleśnie, no może czasami ciut bolało. Chciałabym się podzielić jeszcze moimi osobistymi spostrzeżeniami - myślę, że Stomatolog to nie tylko zawód dla Pani Agaty Wikarskiej ale również swojego rodzaju pasja. WIELKI SZACUNEK DLA PANI DOKTOR AGATY.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Krzysztof Twardosz urolog, Cezary Bejger internista, Teresa Gizelska psycholog, Mariusz Skrzypczak internista, Aleksandra Wójcicka psycholog, Magdalena Szymczak ginekolog, Miranda Adamczak-Konieczna chirurg, Sebastian Kliwicki psychiatra, Adam Karaś weterynarz, Anna Sokołowska-Ziętek pulmonolog, Hanna Mikołajczak pediatra, Stanisław Schneider stomatolog, Sławomir Woroniecki pediatra, Jarosław Paluszczak psycholog, Jan Ciborowski internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza