Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów


Agata Duda,
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz dentysta Agata Duda

O lekarzu

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej ukończyła na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.
Lekarz z powołania. Perfekcjonistka. Największą radość sprawia jej zadowolenie i uśmiech pacjentów.
Wraz z innymi lekarzami (implantolog, endodonta, ortodonta, chirurg, protetyk, periodontolog, pedodonta ) w gabinetach ESCLINIC w Krakowie obejmuje kompleksowym leczeniem swoich pacjentów z zakresu stomatologii.
Przeprowadza konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, estetycznym, protetycznym oraz profilaktyką. Z sukcesami łączy leczenie stomatologiczne z zabiegami medycyny estetycznej. Stale śledzi aktualne osiągnięcia technologiczne, dlatego w swojej codziennej praktyce wykorzystuje tylko najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze materiały i preparaty medyczne.
Uczestniczka wielu kongresów i szkoleń teoretycznych i praktycznych w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. Ze zdobytej wiedzy umiejętnie korzysta podczas leczenia swoich pacjentów.
Ze szczegółowym zakresem usług gabinetów ESCLINIC mogą się Państwo zapoznać za pośrednictwem strony internetowej www.esclinic.pl, a wszelkie pytania można kierować na adres kontakt@esclinic.pl lub telefonicznie 691 690 156.

pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej) 100.00 zł
wizyta lekarska (stomatolog) 30.00 zł
więcej

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Kluczborska 15, Kraków, Prądnik Biały

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Ząbki mam tak białe jak z reklamy :) Dzięki temu znów się szeroko uśmiecham. Dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super! Polecam wszystkim! Profesjonalne podejście pani dr Agaty sprawia, że nie chce się wyjść z gabinetu. Leczenie bezbolesne, dokładne, z użyciem nowoczesnego sprzętu (nie, żebym się na tym znała, ale sam wygląd mówi wszystko). Nie byłam jeszcze nigdy w tak przyjemnej Klinice i nigdy nie leczył mnie tak wyjątkowy lekarz.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo miła Pani Doktor, a przy tym z szeroką wiedzą, pomogła mi z bolącymi zębami, a moje dzieci, które już na sam dźwięk wiertła płakały, przekonała do borowania piaskiem. Jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam każdemu.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Kraków - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza