Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agata Duda,
średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz dentysta Agata Duda

O lekarzu

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej ukończyła na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.
Lekarz z powołania. Perfekcjonistka. Największą radość sprawia jej zadowolenie i uśmiech pacjentów.
Wraz z innymi lekarzami (implantolog, endodonta, ortodonta, chirurg, protetyk, periodontolog, pedodonta ) w gabinetach ESCLINIC w Krakowie obejmuje kompleksowym leczeniem swoich pacjentów z zakresu stomatologii.
Przeprowadza konsultacje z zakresu medycyny estetycznej i stomatologii. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, estetycznym, protetycznym oraz profilaktyką. Z sukcesami łączy leczenie stomatologiczne z zabiegami medycyny estetycznej. Stale śledzi aktualne osiągnięcia technologiczne, dlatego w swojej codziennej praktyce wykorzystuje tylko najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze materiały i preparaty medyczne.
Uczestniczka wielu kongresów i szkoleń teoretycznych i praktycznych w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej. Ze zdobytej wiedzy umiejętnie korzysta podczas leczenia swoich pacjentów.
Ze szczegółowym zakresem usług gabinetów ESCLINIC mogą się Państwo zapoznać za pośrednictwem strony internetowej www.esclinic.pl, a wszelkie pytania można kierować na adres kontakt@esclinic.pl lub telefonicznie 691 690 156.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej)
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

To się nazywa konsultacja! Wreszcie wiedziałam za co płacę. Pani doktor konkretna, zbadała, zaplanowała leczenie, rtg ... odpowiedziała na wszystkie pytania, nie spieszyła się !!!! A dodatkowo: w trakcie leczenia i po pozostaje w kontakcie!! Same plusy. Polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor Duda to wspanialy specjalista medycycny estetycznej! W niecale dwa tygodnie pani doktor dokonala absolutnej przemiany mojego usmiechu z nowymi koronami i licowkami. Efekt doskonalej pracy pani doktor i jej zespolu zachwyca wszystkich dookola mnie! Dziekuje goraco i polecam pania doktor wszystkim, ktorzy mysla o jakiejkolwiek korekcie zebow.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Ząbki mam tak białe jak z reklamy :) Dzięki temu znów się szeroko uśmiecham. Dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super! Polecam wszystkim! Profesjonalne podejście pani dr Agaty sprawia, że nie chce się wyjść z gabinetu. Leczenie bezbolesne, dokładne, z użyciem nowoczesnego sprzętu (nie, żebym się na tym znała, ale sam wygląd mówi wszystko). Nie byłam jeszcze nigdy w tak przyjemnej Klinice i nigdy nie leczył mnie tak wyjątkowy lekarz.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo miła Pani Doktor, a przy tym z szeroką wiedzą, pomogła mi z bolącymi zębami, a moje dzieci, które już na sam dźwięk wiertła płakały, przekonała do borowania piaskiem. Jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam każdemu.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza