Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agata Czarnywojtek
średnia 5.00 z 1 opinii

dr n. med. Agata Czarnywojtek

Specjalizacje:

Internista, Endokrynolog, Ortopeda

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 353
Odsłon w zeszłym miesiącu 1549
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 9

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś momentu dają we znaki martwiące oznaki w Twoim organizmie? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Dr n. med. Agata Czarnywojtek jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania jak również skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi dolegliwościami, które dr n. med. Agata Czarnywojtek diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Agata Czarnywojtek zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Agata Czarnywojtek przyjmuje w gabinecie Gabinet internistyczno-Endokrynologiczny, pod adresem os. Rzeczypospolitej 6. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Endokrynolog)
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Ortopeda)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Cierpliwy i dobry człowiek, wspaniałe podejście do pacjenta, pozytywna. Jest 100% zaangażowana, bardzo uprzejmie pomaga. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Przyjemna wizyta. Skuteczna.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Bartłomiej Wiśniowski neurolog, Patrycja Gołębiewska-Kasprzak stomatolog, Magdalena Zajkowska dermatolog, Janusz Hansz hematolog, Małgorzata Schwartz ginekolog, Krystyna Bratos onkolog, Katarzyna Teresiak-Piechocka lekarz rodzinny, Hanna Pecold-Stępniewska okulista, Stanisław Nowak neurochirurg, Bogdan Rydzewski laryngolog, Elwira Suchodolska-Stangierska gastrolog, Natalia Kawczyńska-Leda pediatra, Małgorzata Piotrowska ortodonta, Nasr Sewehli ortopeda, Piotr Kleina-Schmidt okulista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza