Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Agata Błońska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Agata Błońska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 58
Ostatnie 7 dni 444
Odsłon w zeszłym miesiącu 1860
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dokuczają Ci nieprzyjemne sygnały w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Agata Błońska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi dolegliwościami, które lekarz Agata Błońska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Agata Błońska zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Łódź (woj. lodzkie), Agata Błońska przyjmuje w gabinecie Centra Medyczne Medyceusz sp. z o.o., ul. Bazarowa 9. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Centra Medyczne Medyceusz sp. z o.o.


ul. Bazarowa 9, 91-053 Łódź, Bałuty

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

5gwiazdek, dla mnie najlepszy internista

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Łódź - znani lekarze

Bartłomiej Krawczyk ortopeda, Elżbieta Kowalewska fizjoterapeuta, Krzysztof Jakubowski ortopeda, Dorota Mamos-Korczyńska stomatolog, Elżbieta Baranowska pediatra, Jan Hereziński chirurg, Jerzy Okraszewski chirurg, Grażyna Westfal pediatra, Marcin Kozakiewicz chirurg, Wojciech Hanke lekarz medycyny pracy, Olaf Czerniawski chirurg, Mieczysław Miodek lekarz sportowy, Tomasz Muszyński pediatra, Monika Domarecka stomatolog, Anna Rżanek internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza