Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Abdul Kamel

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 399
Odsłon w zeszłym miesiącu 1747

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Odczuwasz ból zęba? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega, należy wybrać się na profilaktyczny przegląd zębów. lekarz dentysta Abdul Kamel leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Abdul Kamel jest rzetelnym dentystą w Twoim mieście, dla którego liczy się podejście do pacjenta i jakość usług oraz trwałość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta całościową opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, estetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o leczeniu, co daje kojące efekty. Poszukujesz odpowiedniego stomatologa świetnie trafiłeś! W mieście - Łódź (woj. lodzkie), Abdul Kamel przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, pod adresem ul. Uniwersytecka 8/10. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bezwłocznie powiadomimy lekarza o Twojej prośbie.


Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Świetny fachowiec z doświadczeniem klinicznym na oddziale chirurgii twarzowo-szczękowej. Pracuje błyskawicznie zawsze na najnowszych materiałach. Zawsze niezależnie od pory dnia gabinet jest czysty, a narzędzia po sterylizacji. Gabinet mimo prostoty wyposażony w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Brak bajerów "pod publiczkę". Zawsze wychodziłem zadowolony mimo, że korzystam już kilkanaście lat z pomocy tego stomatologa. Pracując w różnych częściach kraju potrafiłem ze Szczecina przyjechać na wizytę by po wizycie wracać. Nie znam innego tak sprawnego stomatologa.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Łódź - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza